OGRÓD I DOM

Piękny ogród jest wizytówką gospodarza w takim samym stopniu jak i jego dom. Projektowanie ogrodów od wieków przypadało w udziale artystom-plastykom, zaś wykonanie powierzano również artystom - ogrodnikom, którzy oczyma wyobraźni widzieli w wątłych sadzonkach wspaniałe drzewa i potrafili tak je dobrać, by za lat kilkadziesiąt stworzyły prawdziwie artystyczne dzieło.

Naszą misją jest tworzenie takich ogrodów, w których będzie się wyśmienicie wypoczywało domownikom. A jednocześnie takich, które byłyby nie tylko efektowną wizytówką dobrego gospodarza, ale też i naszej firmy.

Firma "OGRÓD i DOM" powstała w 1998 r. Główną działalnością firmy jest projektowanie i urządzanie ogrodów oraz terenów zieleni. Zajmujemy się również sprzedażą mebli ogrodowych i małej architektury ogrodowej.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów rozszerzyliśmy działalność o prace budowlane, ślusarskie, instalatorstwo elektryczne (w tym także systemy bezpieczeństwa: alarmy, dozór wizyjny, itp.), wykonawstwo nawierzchni.
Od tego roku rozpoczynamy też nową usługę związaną z wykańczaniem wnętrz.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony i skorzystania z naszych usług.
 

WŁAŚCICIEL
Grzegorz Krzysztof Drozdowski